2x EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80
Kategori
Stok Kodu
1600A0373J
Fiyat
26.085,90 TL
Teknik veriler Ek veriler Akü gerilimi 18,0 V Akü 1 kapasitesi* 4 Ah Akü 1 ağırlığı* 0,605 kg Akü şarj gerilimi 10,8 – 18 V Şarj akımı* 8 A Şarj cihazı ağırlığı* 0,65 kg
]]>
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
2x EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 1600A0373J
2x EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80