2x EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80
Kategori
Stok Kodu
1600A0373P
Fiyat
32.514,05 TL
Teknik veriler Ek veriler Akü gerilimi 18,0 V Akü 1 kapasitesi* 5,5 Ah Akü 1 ağırlığı* 1,02 kg Akü şarj gerilimi 10,8 – 18 V Şarj akımı* 8 A Şarj cihazı ağırlığı* 0,65 kg