2x EXBA18V-80 + EXAL18V-160
Kategori
Stok Kodu
1600A0373T
Fiyat
42.978,06 TL
Teknik veriler Ek veriler Akü gerilimi 18,0 V Akü 1 kapasitesi* 8 Ah Akü 1 ağırlığı* 1,035 kg Akü şarj gerilimi 14,4 – 18 V Şarj akımı* 16 A Şarj cihazı ağırlığı* 0,85 kg