GLL 12V-100-33 CG
Kategori
Stok Kodu
Fiyat
39.994,94 TL
Ek veriler
Statif diş
1/4", 5/8"
Akü gerilimi
12,0 V
Lazer diyodu
500 – 540 nm, < 10 mW
İşletme sıcaklığı
-10 – 40 °C
Saklama sıcaklığı
-20 – 70 °C
Lazer sınıfı
2
Çalışma aralığı, değer
30 m
Alıcı ile çalışma aralığı*
100 m (yarıçap)
Nivelman hassaslığı*
± 0,3 mm/m
Otomatik nivelman alanı
± 4°
Nivelman süresi
4 sn
Toza ve püskürtme suyuna karşı koruma
IP65 (akü veya akü adaptörü hariç)
Akım beslemesi
12 V Lityum İyon akü, 4 x 1,5 V LR6 (AA)